Stand-up znowu we Włodawie

Już w środę (5 lutego) we Włodawskim Domu Kultury wystąpią młode gwiazdy stand-up’u, czyli Jakub Poczęty i Arkadiusz Jaksa Jakszewicz. Bilety na to wydarzenie można jeszcze kupić w kasie WDK-u. Wejściówka gwarantująca potężną dawkę humoru czeka także na jednego z naszych Czytelników.

By zdobyć bilet na Jaksę i Poczętego, trzeba wykazać się poczuciem punktualności, refleksem i odrobiną szczęścia. Wejściówka powędruje do osoby, która jako pierwsza zadzwoni do naszej redakcji punktualnie o godzinie 10 w środę (29 stycznia). Na szczęśliwego zwycięzcę bilet będzie czekał w kasie WDK-u.

Jakub Poczęty – czujny człowiek, któremu nie umknie nic, co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz – Rudobrody z Warmii na Mazurach. Mówi historie dotyczące siebie i kilku innych osób, a nawet czasami nas wszystkich. Zbierane kilka lat po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach i snach. O sprawach przyziemnych i nie, o ludziach i nie tylko, bo i o rybach też. O podróżach i o obrażaniu się, o nawykach, przyjaźni, o Panach żulach i o tym, jak ciężko jest rudym w Polsce i jak łatwo można z tym wszystkim skończyć. Ogólnie wesoło na maksa.

Tak ktoś kiedyś stwierdził. Występował i będzie występował w Comedy Central Polska, a także w Suwałkach. W zeszłym roku zdobył nagrodę na festiwalu FAMA w Świnoujściu, II miejsce na festiwalu Śmiechu i Humoru Stand-up Mania w Zielonej Górze i III miejsce na Łódź Challange Stand-up. Imprezę poprowadzi Magda Kubicka. Bilety są dostępne w kasie WDK-u oraz online na stronie ticketos.pl. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here