Stokrotka doceniona przez dostawców

Nagrodzeni: Cezary Baran, członek zarządu, dyrektor finansowy Stokrotka oraz wiceprezes zarządu Emperia Holding S.A. (drugi od lewej), odbiera nagrodę w imieniu lubelskiej firmy

Lubelska sieć sklepów Stokrotka została nagrodzona w prestiżowym konkursie „Retailer of the year 2017. Wybrany przez dostawców”. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w ramach kongresu Poland & CEE Retail Summit w Warszawie, przedstawiciele firmy odebrali wyróżnienie przyznane w kategorii „Supermarkety”.


Konkurs „Retailer of the year” nagradza najlepsze sieci detaliczne i hurtowe działające w najważniejszych formatach. Jest to jedyne na rynku wyróżnienie przyznawane sieciom handlowym przez ich dostawców. – To dla nas bardzo ważna nagroda, tym bardziej, że przyznają ją dostawcy, którzy w swojej ocenie biorą pod uwagę wiele różnych aspektów. Od początku działalności zależało nam na tym, aby stworzyć dogodne warunki do współpracy zarówno z naszymi lokalnymi, jak i ogólnopolskimi partnerami. Cieszymy się, że nasze działania są doceniane przez dostawców, a jednocześnie traktujemy tę nagrodę jako motywację do dalszej, solidnej pracy – podkreśla Cezary Baran, członek zarządu, dyrektor finansowy Stokrotka oraz wiceprezes zarządu Emperia Holding S.A.
Sieć Stokrotka to jedna z najdynamiczniej rozwijających się sieci w naszym kraju. Tylko w minionym roku uruchomiła prawie 80 nowych sklepów. Obecnie Stokrotka posiada około 440 sklepów w formatach supermarketu i marketu, zlokalizowanych na osiedlach, w mini centrach i galeriach handlowych. Rozpoczęty 2018 rok będzie dla Stokrotki jeszcze bardziej intensywny, bowiem sieć planuje otworzyć ponad 100 nowych sklepów w całej Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here