Stracił panowanie i dachował

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w niedzielę (8 września) rano w miejscowości Rudka Łowiecka. Kierujący Renault Scenic stracił panowanie nad pojazdem, dachował i wpadł do rowu. Dwójka pasażerów trafiła do szpitala. Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę.

– Kierujący samochodem marki Renault Scenic, 25-letni mieszkaniec gminy Wola Uhruska, stracił panowanie nad pojazdem, dachował a następnie wjechał do rowu – mówi Bożena Szymańska z KPP we Włodawie. – Dwójka pasażerów z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia i apelują o rozważną i ostrożną jazdę! Pamiętajmy, że tylko stosując się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowując szczególną uwagę można uniknąć wypadków i kolizji.

Bezpieczeństwo wszystkich zależy od bardzo wielu czynników a nieostrożność, brak rozwagi, niedostosowanie prędkości do panujących warunków, brawura i alkohol to najczęstsze przyczyny wielu tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych – dodaje pani rzecznik. (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here