Studio piosenki w ChDk

W Chełmskim Domu Kultury powstaje studio piosenki. Osoby, które lubią śpiewać i chcą rozwijać swoją wokalną pasję, zaproszone są 6 października na casting.

Chełmski Dom Kultury ma bogatą ofertę zajęć, na których dzieci i młodzież mogą rozwijać różne artystyczne zdolności. Od jakiegoś czasu rosło także zapotrzebowanie na zajęcia wokalne. ChDK wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i powołuje nową formę artystyczną, czyli studio piosenki.

Uczestnicy zajęć będą pracowali z profesjonalnymi muzykami nad wspólnie wybranym repertuarem muzyki rozrywkowej. Soliści i zespoły wokalne będą przygotowywani m.in. do występów podczas największych koncertów organizowanych przez ChDK. W placówce zapraszają dzieci i młodzież w wieku szkolnym na przesłuchania wstępne zaplanowane 6 października od 16.00 do 20.00.

Na casting trzeba przygotować jeden dowolny utwór z podkładem i jeden bez podkładu. Aby wziąć udział w przesłuchaniu, należy najpierw przesłać wypełniony formularz na adres: sekretariat@chdk.chelm.pl lub dostarczyć go bezpośrednio na recepcję ChDK do 5 października br. (mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here