Świetna rozrywka dla dzieci i… dorosłych

Uroczystego przecięcia wstęgi podczas otwarcia BOUNCE Lublin dokonał David Fordham, właściciel tego największego dmuchanego parku rozrywki w Europie

Ponad 2800 mkw. przestrzeni do zabawy dla rodzin z dziećmi, młodzieży i dorosłych – największy dmuchany park rozrywki w Europie – BOUNCE Lublin – z 5-metrowymi zjeżdżalniami, 4-metrową ścianką wspinaczkową oraz wieloma innymi atrakcjami został otwarty w minionym tygodniu w Parku Handlowym Tatary przy ul. Turystycznej.


– BOUNCE to nowy koncept rozrywki oparty na ruchu, przygodzie i rywalizacji. To jedyne tego typu miejsce w Polsce z unikalnymi atrakcjami, gdzie rodzice mogą uczestniczyć we wspólnej zabawie z dziećmi, a młodzież może sprawdzić swoje sportowe umiejętności wraz ze znajomymi. Dla dorosłych może to być natomiast nowa forma aktywnego spędzania czasu wolnego w stylu fit mówi David Fordham, właściciel BOUNCE Lublin.

Na miejscu znajduje się wiele dmuchanych platform do gier zespołowych, jak np. Łapu-Capu (ang. dash’n’grab), gdzie zadaniem uczestników jest zebranie jak największej liczby piłek ze środka planszy, co jednak może nie być łatwe, ponieważ grający są przywiązani do linki bungee, która ściąga ich do miejsca startu.

Fani koszykówki mogą natomiast sprawdzić swoje umiejętności, grając w Wibrakosz i choć zadanie jest proste – wystarczy trafić piłką do kosza – to utrudnieniem może być nieprzerwanie poruszające się podłoże.

Dużo śmiechu zapewnia też Bańka Wstańka, która daje efekt łóżka wodnego, tyle że w makroskali. Skaczący po gigantycznej poduszce mogą bowiem, gdy ktoś inny odbije się w tym samym czasie, wylądować w całkiem innym miejscu niż przewidywali. Dużo emocji daje Nogozwalacz. Dwa ramiona zawieszone na różnej wysokości przemieszczają się i próbują zwalić graczy z nóg. Gra wymaga zręczności, refleksu oraz dobrej kondycji. Z myślą o miłośnikach walk przygotowane zostało Koloseum, czyli dwaj wojownicy uzbrojeni w miękkie kije treningowe, kaski bezpieczeństwa oraz rozkołysany ring. Zwycięzcą zostaje ten, komu uda się zepchnąć przeciwnika z podium.

Swoją własną przestrzeń mają także najmniejsze dzieci w wieku 0-4, na które czeka Robaczkolandia.

– Park BOUNCE to także przestrzeń do organizacji przyjęć urodzinowych, eventów firmowych czy spotkań integracyjnych. W obiekcie znajdują się 3 sale, które goście mogą zarezerwować na wyłączność. W BOUNCE odbywać się będą również liczne imprezy tematyczne kierowane do różnych grup wiekowych – podkreśla Paweł Soczyński, manager BOUNCE w Lublinie.

Przy budowie BOUNCE Lublin pracowało ponad 150 osób. Zużyto 10 kilometrów kw. PCV. Łączna wartość inwestycji wynosi ponad 4 mln zł

Lublin jest pierwszym miastem w Polsce w którym powstał. Jednak już dziś właściciel zapowiada otwarcie BOUNCE kolejnych parków w innych większych miastach. Format i koncept jest zaczerpnięty z Wielkiej Brytanii – tam pierwsze tego typu miejsca pojawiły się w październiku 2017 r. i szybko zyskały popularność.

Godziny otwarcia 7 dni w tygodniu, od 9:00 do 21:00

Ceny biletów dorośli: w dni powszednie: 19 złotych za pierwszą godzinę, w weekendy 25 złotych za pierwszą godzinę * dzieci do lat 9: w dni powszednie: 10 złotych za pierwszą godzinę, w weekendy 14 złotych za pierwszą godzinę (każda kolejna minuta: 25 groszy * dzieci do lat 4: bezpłatnie * studenci: 10% zniżki