Tablet do 500 zł. TOP 5

Z punktu widzenia wielu osób pół tysiąca to maksymalna cena, jaką są w stanie zapłacić za nowy, przyzwoity tablet. Sprawdzamy więc, co warto kupić i jaki tablet do 500 zł wybrać.

 Jaki tablet do 500 zł? Zobaczmy, co my tu mamy

 Po pierwsze trzeba sobie jasno powiedzieć – da się kupić dobry tablet do 500 zł. W tym przedziale cenowym dostaniemy urządzenia z Androidem, które bez problemu wykorzystamy do podstawowych zastosowań.

I tak np. warto zwrócić uwagę na tablet Samsung Galaxy Tab E (9.6, Wi-Fi). Dlaczego? Ma spory wyświetlacz (9,6 cala). Producent wyposażył go też w fajny aparat, który umożliwia robienie zdjęć jednym przyciskiem, a także pozwala na kontrolowanie nagrywania video. Można też wykonywać zdjęcia seryjne. Ciekawa jest również funkcja multi-window, która daje nam szansę na jednoczesną pracę w dwóch aplikacjach.

Można też sięgnąć po tablet Acer Iconia One 7. Ma on bezpieczny uchwyt i długotrwałą baterię, która powoduje, że urządzenie jest gotowe do 8 godzin pracy bez przerwy. Tablety tego producenta charakteryzuje również dobry poziom, jeżeli chodzi o kolory i rozdzielczość ekranu. Urządzenia te zawierają panel IPS, który umożliwia wyświetlanie pod kątem do 178° bez szkody dla koloru. Natomiast gniazdo karty microSD pozwala na zwiększenie pojemności do 128 GB, dzięki czemu można przenosić więcej nośników i udostępniać pliki innym urządzeniom.

Jeżeli zastanawiamy się, jaki tablet do 500 zł opłaca się kupić, może skusić nas również tablet Lenovo Tab 4 7 Essential. Nie rozsadza on domowego budżetu, a z urządzenia może korzystać cała rodzina. Producent pomyślał o kontach dla różnych osób, dzięki czemu rodzice mogą dobrać funkcje dla siebie i dzieci. Poza tym sprzęt ten dosyć szybko wykonuje zadania, zawiera 4-rdzeniowy procesor. Z łatwością znajdziemy tu także miejsce na dane, zdjęcia, filmy czy aplikacje, bo w tablety te wbudowano sporą pamięć (16 GB). Korzystając z tego urządzenia, nie będziemy mogli również narzekać na wrażenia audio, ponieważ o przestrzenny dźwięk zadba technologia Dolby Atomos.

Wszystko zależy do tego, czego potrzebujemy

Jest jeszcze tablet Huawei Media Pad T3. Ma on kompaktową i smukłą obudowę utrwaloną anodowanym aluminium. Dzięki temu urządzeniu można robić zdjęcia i przeprowadzać rozmowy przy użyciu dwóch kamer: przedniej i tylnej. Tablety tej marki mogą służyć również jako nawigacja. Umożliwia to wykorzystywanie wbudowanego modułu GPS. W tym przypadku nie będzie też problemu z dostępem do Internetu. Ten zapewni nam łączność Wi-Fi.

Kiedy nie jesteśmy zdecydowani, jaki tablet do 500 zł spełni nasze oczekiwania, przyjrzyjmy się również urządzeniu Cavion Base 10. Dostarcza ono wyraźny i żywy obraz na ekranie o przekątnej 10,1 cala. Natomiast wysoka rozdzielczość 1024 x 600 przekłada się w praktyce na dużą szczegółowość i wyraźny tekst. Ogólnie tablet ten pracuje szybko i wydajnie dzięki 4-rdzeniowemu procesorowi Intel Atom.

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here