turniej strzelecki
Strzelali. Na wiwat Konstytucji 3 Maja!
Gminny Turniej Strzelecki Drużyn OSP o Puchar Wójta Gminy Żmudź był częścią obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Zorganizowano go na strzelnicy sportowej w Puszczy,...


![Biblionerzy na szóstkę [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/06/biblionerzy-1-218x150.jpg)






















