Zakład Usług Komunalnych w Rudzie-Hucie
Śmieci odbiorą własnym ZUKiem
Od nowego roku w gminie Ruda-Huta zmieni się odbiorca odpadów komunalnych. Śmieci wywozić będzie gminny Zakład Usług Komunalnych, co – jak podkreślają władze gminy...
Było wyrobisko, będzie kąpielisko?
Dawne wyrobisko piasku pod Ruda-Hutą, którego właścicielem jest gminny Zakład Usług Komunalnych, zostanie niebawem zalane wodą. Prace przyciągają uwagę mieszkańców i przejezdnych. - Pojawi...


























