Titanic, dziadostwo i panna bez skazy

fot. Google Maps

Na wielogodzinnej, przeładowanej punktami sesji absolutoryjnej Rady Powiatu Krasnostawskiego wszystkie poruszane tematy wywołały utarczki słowne. Po pięciu godzinach dyskusji radni udzielili absolutorium zarządowi powiatu, a potem starli się o wysokość bonifikaty dla miasta na sprzedaż działki.

W porządku obrad czwartkowej sesji Rady Powiatu Krasnostawskiego znalazło się aż 19 punktów z 12 podpunktami, a orientacyjny czas trwania obrad według podanej na stronie internetowej starostwa informacji wynosił pięć i pół godziny. Ale było dużo dłużej. Radni opozycji byli oburzeni tak przeładowanym porządkiem obrad na najważniejszej w roku sesji. Najistotniejsze tematy, tj. wotum …

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu papierowym i w wydaniu PDF z 27.06.2022 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.


3 KOMENTARZE

  1. A ruina na placu 3 maja jak straszyła tak straszy …. wizytówka czego ?obojętności i braku zainteresowania,czy nieudolności ??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here