To nie pierwszy taki przypadek w Lublinie

Willa, w której siedzibę ma lubelski Klub Inteligencji Katolickiej i biuro poselskie ministra Czarnka został obrzucony pomidorami i jajkami

Wandale zniszczyli elewację budynku przy ulicy Konstantego Józefa Rayskiego 3, w której mieszczą się m.in. Klub Inteligencji Katolickiej oraz biuro poselskie ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka z Prawa i Sprawiedliwości.


Zniszczoną elewację zobaczyli w piątkowy ranek pracownicy, którzy przyszli do biura. Gmach został obrzucony jajkami i pomidorami. O incydencie została powiadomiona policja, która wyjaśnia okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia.

Minister Przemysław Czarnek komentując atak na siedzibę KIK i swoje biuro poselskie przyznał, że to przykra sytuacja, że ludzie nie potrafią rozmawiać, wymieniać się argumentami, tylko uciekają się do przemocy i wandalizmu – To świadczy tylko o ich słabości – dodał P. Czarnek.

To kolejny taki incydent w Lublinie. Przypomnijmy, do podobnego zdarzenia doszło w połowie sierpnia przy ul. Królewskiej, gdy zdewastowana została kamienica, w której znajdują się siedziba zarządu okręgowego PiS oraz biuro posłanki partii rządzącej Gabrieli Masłowskiej. LK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here