Urszulin sceną ogónopolskiej akcji

„Kupuj świadomie – Produkt polski” – to akcja resortu rolnictwa i Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Ma na celu zwiększenie wiedzy Polaków na temat świadomych zakupów w czasach epidemii.

I właśnie jedną z odsłon akcji będzie sobotnia (25 lipca) wizyta telewizyjnej trójki w Urszulinie z programem „Lato z TVP3 Lublin”. Lokalizacja nie jest przypadkowa, bowiem dyrektorem lubelskiego oddziału KOWR jest radna z tej gminy, Kamila Grzywaczewska. – Zapraszam serdecznie młodych i starszych na zielony skwer niedaleko zajazdu „Drob”.

Poprzez rozmowy, zabawę i pokazy będziemy uświadamiać konsumentów, by zwracali szczegółną uwagę na to, co ładują do sklepowych koszyków oraz żeby decydowali się na produktu najlepsze – polskie – zachęca Grzywaczewska. Udział w wydarzeniu, oprócz studia TVP3 Lublin, zapowiedzieli przedstawiciele Poleskiego Parku Narodowego, Lasów Państwowych, czy firmy medycznej. Dla dzieci przewidziano moc atrakcji z grami, zabawami i animacjami. Start: sobota (25 lipca) godzina 11. (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here