W pożarze stracili wszystko

Dom pięcioosobowej rodziny z Osowy (gm. Hańsk) doszczętnie spłonął. Stało się to w czwartek, 28 listopada, więc święta dla tych ludzi nie będą szczęśliwe. Możemy jednak sprawić, by na ich twarzach choć na chwilę zagościł uśmiech i wspomóc ich materialnie i rzeczowo.

„Organizuję tę zbiórkę, żeby odbudować mój dom rodzinny bądź kupić jakieś nowe lokum za niewielkie pieniądze. Zacznę od tego, że dnia 28.11.2019 około godziny 12 spalił się cały dom, niestety, nie wiemy z jakiej przyczyny. Dom w chwili obecnej jest w takim stanie jak widać na zdjęciu. Ogień pochłonął wszystko – dosłownie wszystko się spaliło. Bardzo proszę o pomoc, każda złotówka się liczy.

Dziękuję wszystkim za każdą pomoc finansową jak i materialną” – tak na stronie pomagam.pl pisze organizator zbiórki, a jednocześnie poszkodowana Justyna Piątek. Wpłat, nawet drobnych na rzecz pogorzelców można dokonywać na stronie pomagam.pl „Odbudowa spalonego domu w Osowie”.

Środki pieniężne można też kierować na konto PCK o numerze:79 1160 2202 0000 0002 4987 5844, koniecznie z tytułem wpłaty: „Pożar w miejscowości Osowa gmina Hańsk”. Rodzinę można też wspomóc rzeczowo. Jeżeli ktoś ma do oddania meble, sprzęty AGD, pościel itp. proszony jest najpierw o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Hańsku – tel. 82 571 40 39. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here