W ranach wykluwają się larwy

Mieszkańcy os. Słowackiego skarżą się na bezdomnego, który kręci się przy ich blokach. Okropnie zaniedbany mężczyzna zalega na ławkach, wchodzi do klatek schodowych, załatwia się pod siebie a w ranach na nogach wykluwają się larwy much. – Zgłaszamy to do policji, straży miejskiej, ale znikąd nie ma pomocy dla nas, ani dla tego schorowanego człowieka – mówi jedna z mieszkanek osiedla.

Około 60-letni mężczyzna znany jest mieszkańcom osiedla. Mówią, że kiedyś tu mieszkał. – Pije, buszuje po skwerku, siedzi albo śpi na ławkach, pod którymi załatwia swoje fizjologiczne potrzeby. Jak widzę później matkę z dzieckiem, która nieświadoma siada na takiej ławce, to zbiera mnie na wymioty – opowiada mieszkanka osiedla. – Ten człowiek jest już schorowany. Ma kalekie nogi z ranami, w których wykluwają się larwy much. Jest niemiłosiernie zaniedbany i tak roznosi ten cały swój smród, robaki i choroby po osiedlu.

Ludzie mówią, że gdy zobaczy otwartą klatkę w bloku…

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu PDF z 03.08.2020 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here