W sierpniu poleje się piwo

Znamy termin tegorocznych „Chmielaków”. Święto Piwa zostanie ma się odbyć w dniach 19-21 sierpnia. Nie wiadomo jeszcze, jacy artyści zaprezentują się w trakcie trzydniowej imprezy.

Już po raz 51. odbędzie się Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” W tym roku największe w kraju Święto Piwa rozpocznie się 19 sierpnia. W ciągu trzech dni będzie można skosztować piwa znanych krajowych producentów, jak „Żywiec”, „Perła”, „Lech”, czy „Tyskie”, ale również browarów rzemieślniczych, mało znanych na naszym rynku.

Jak informuje wiceburmistrz Krasnegostawu, Krzysztof Sugalski, prace nad organizacją tegorocznych „Chmielaków” rozpoczęły się jeszcze w minionym roku. – Obecnie finalizujemy współpracę z artystami, którzy w tym roku wystąpią na scenie głównej i scenie Dworek – podkreśla Sugalski.

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Krasnystaw do prac nad organizacją „Chmielaków” zgłosiło się pięciu miejskich radnych. Są to: Marcin Wilkołazki – wiceprzewodniczący rady, Agnieszka Pocińska-Bartnik, Kamil Hukiewicz, Ewa Kwiecień i Marcin Worotyński. Wraz z przedstawicielem Rady Seniorów Miasta Krasnystaw oraz Młodzieżowej Rady Miasta dołączyli oni do pracowników Urzędu Miasta Krasnystaw, Krasnostawskiego Domu Kultury oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i wspólnie będą pracowali nad organizacją tegorocznego wydarzenia. (ps)

1 KOMENTARZ

  1. I dadzą sobie później po 10tys,bo im się należało,za to ci którzy najciężej harowali,czyli robole z Pgk dostaną po 100zl premii tylko dlatego że wyszło na jaw ile dostali inni bo nawet tego ochlapa by nie dostali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here