Wakacje w Chełmskim Parku Wodnym

Chełmski Park Wodny zaprasza w najbliższą sobotę, 27 czerwca, na powitanie wakacji. Będzie to początek cyklu wakacyjnych atrakcji.

Od kilku tygodni w Chełmskim Parku Wodnym można korzystać z basenu sportowego, saun, gry w squasha i kręgli, strefy relaksu z leżakami na tarasie, gdzie można się też opalać. Wszystko to w warunkach tzw. reżimu sanitarnego. Nie uruchomiono wciąż strefy pływania w części rekreacyjnej, ale ma to się zmienić w najbliższą sobotę, 27 czerwca. Tego dnia w Chełmskim Parku Wodnym zaplanowano liczne atrakcje z okazji powitania wakacji.

Organizatorzy przypominają jednak o zachowaniu ostrożności i stosowaniu się do wytycznych sanitarnych. 27 czerwca, przed aquaparkiem wystawione będą dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, odwiedzających w tym dniu park wodny. W programie także: „Muzyczna sobota na fali”, czyli pierwszy z cyklu cotygodniowych koncertów przy współpracy z Chełmskim Domem Kultury oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji; Wieczór Hawajski w Saunarium „Aloha Party” – gdzie przy gorących rytmach muzyki, palmach i „owocowym barze”, serwowane mają być orzeźwiające drinki, a o dobrą zabawę zadbać mają mistrzowie saunowania;

„Nie śpiesz się – są Wakacje” – to akcja promocyjna, w ramach której „wydłużany” jest czas pobytu: płacisz za 70 – korzystasz 100 minut, płacisz za 100 – korzystasz 200; „Są z nami” – poznawanie partnerów Chełmskiego Parku Wodnego: Champion Sport Pub, Gold Gym, Park Shop, Salonu Fryzjerskiego Twój Styl, Fit Avocado. Tego dnia zaplanowano jeszcze akcję „WOPR dla dzieciaków – pływaków”, czyli możliwość zdobycia Karty „Już pływam” oraz Karty Pływackiej.

W wakacje w aquaparku rusza też „Wakacyjna akademia pływania” dla dzieci i dorosłych. Gratką dla małych i dużych miłośników wodnego szaleństwa ma być też dmuchany, wodny plac zabaw. (t)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here