Wciągający Sezon Lublin

Będzie dłuższy z nagrodami i jeszcze ciekawszy. Miasto przedstawiło 11 odsłonę Sezonu Lublin, który rozpocznie się 1 czerwca i potrwa aż do 31 października.

– Sezon Lublin od lat promuje potencjał turystyczny miasta, w tym roku dodatkowo jest szansą dla lokalnej branży turystycznej, by po trudnym czasie pandemii, na nowo zaprezentować pełną ofertę swoich usług. Mam nadzieję, że nowa odsłona wydarzenia zachęci mieszkańców i turystów do poznawania naszego miasta i spojrzenia na Lublin z nieco innej perspektywy – mówi Mariusz Banach, zastępca prezydenta Lublina ds. oświaty i wychowania.

Nowością 11. edycji Sezonu Lublin będzie program lojalnościowy, polegający na zbieraniu naklejek, premiowanych certyfikatem Znawcy Lublina i nagrodami rzeczowymi. Naklejki będą przyznawane za dokonanie zakupów produktów lub usług u partnerów akcji, których w tym roku jest aż ponad 50. Każdy z uczestników zabawy otrzyma też specjalny klaser na naklejki. Zebranie 10 naklejek upoważniało będzie do otrzymania certyfikatu „Przyjaciela Lublina”, natomiast za 30 zebranych naklejek przyznawany będzie certyfikat „Znawcy Lublina”, a certyfikaty upoważniać będą do odbioru nagród rzeczowych – ekskluzywnego kubka termicznego dla „Przyjaciół” i extra power banku dla „Znawców”. Klasery na naklejki będzie można odebrać wraz z pierwszą naklejką u partnerów akcji i w Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1-3 od momentu startu Sezonu Lublin 2022, czyli 1 czerwca. Program ma zachęcić turystów do powrotu do Lublina, ale też wskazać ich preferencje. W tym celu oferta Sezonu Lublin 2022 została podzielona na 6 kategorii: Spacerowicz – zwiedzanie miasta z przewodnikiem; Przybysz – noclegi; Smakosz – oferta lubelskich restauracji; Kustosz – zwiedzanie instytucji kultury i uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych; Atleta – atrakcje sportowe; Kolekcjoner – zakup lokalnych pamiątek.

Szczegóły i pełna lista partnerów Sezonu Lublin na stronie www.sezon.lublin.eu. Opr. ZM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here