Wiktoria w finale Miss Polski!

Wielki sukces 18-letniej chełmianki. Wiktoria Kozik, uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie, tancerka zespołu „Ballo” z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie zakwalifikowała się do finału konkursu Miss Polski 2020. Wkrótce wystąpi w telewizyjnej gali finałowej oglądanej przez miliony Polaków. Cały Chełm trzyma kciuki!

Niedawno informowaliśmy w „Nowym Tygodniu” o tym, że chełmianka, Wiktoria Kozik była jedną z około 900 dziewcząt w kraju, która zgłosiła się do prestiżowego, ogólnopolskiego konkursu „Miss Polski”. Wiktoria zachwyciła jury swoją urodą i wdziękiem. Najpierw zakwalifikowała się do ćwierćfinału konkursu, a następnie znalazła się w gronie 50 półfinalistek.

W rozmowie z dziennikarką „Nowego Tygodnia” 18-latka mówiła, że zgłosiła się do konkursu, bo uznała, że może to być fajna zabawa i ciekawa przygoda, a zachęcali ją do tego także rodzice, brat i chłopak. Gdy przechodziła kolejne etapy kwalifikacji zarówno ona, jak i jej najbliżsi oraz przyjaciele czuli coraz większe podekscytowanie. A teraz poczują je także mieszkańcy Chełma i całego regionu, bo w Sylwestrowy wieczór okazało się, że Wiktoria znalazła się w ścisłym gronie najpiękniejszych i wystąpi w gali finałowej konkursu. Finalistki wybierało jury, ale także internauci za pośrednictwem specjalnej aplikacji.

– To już oficjalna wiadomość – jestem jedną z finalistek Miss Polski 2020. Dziękuję za oddane głosy, bo to dzięki nim dostałam się do następnego etapu – poinformowała Wiktoria na Facebooku, a pod tym wpisem posypało się mnóstwo gratulacji i życzenia wygranej.

Wiktoria jest jedną z 24 finalistek, które wkrótce zawalczą o koronę Miss Polski 2020 podczas gali finałowej, transmitowanej przez telewizję Polsat.

– Czekamy i nadal mocno trzymamy kciuki za naszą faworytkę – cieszą się w zespole tanecznym „Ballo” w Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie.

(mo, fot. Ewelina Karczmarska-Bielecka – Foto Karczmarski)