Wjechali w drzewo

Starszy mężczyzna oraz 10-letni chłopiec ucierpieli w wypadku, do którego doszło w poprzednią niedzielę. Ich auto zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Połamani i potłuczeni trafili do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W niedzielę (2 sierpnia) około godziny 9 w Adampolu (gm. Wyryki) doszło do wypadku drogowego. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 69-latek z gminy Włodawa kierujący Fiatem Panda, na prostym odcinku drogi, zjechał z szosy i uderzył w drzewo – mówi Elwira Tadyniewicz z KPP we Włodawie.

– Mężczyzna najprawdopodobniej zasnął za kierownicą. W wyniku zdarzenia kierowca jak i jego 10-letni pasażer trafili do szpitala. Na szczęście ch życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

Wakacje to czas, kiedy częściej wyjeżdżamy, dlatego apelujemy, aby zawsze właściwie przygotowywać się do każdej podróży. Pamiętajmy o odpowiednim wypoczynku przed oraz w trakcie podróży. Jeżeli czujemy się gorzej, przełóżmy swoje plany, bo bezpieczeństwo jest najważniejsze – ostrzega Tadyniewicz. (bm)