Włodawska kronika koronawirusa

PONIEDZIAŁEK, 15 CZERWCA.

Powiat włodawski już bez zarażonych – wszystkich siedmioro uznano za zupełnie zdrowych. Obecnie jest 40 osób poddanych kwarantannie domowej oraz jedna nadzorowi epidemiologicznemu. 1500 maseczek wyprodukowanych w Zakładzie Karnym we Włodawie przekazano włodawskiemu oddziałowi Polskiego Czerwonego Krzyża.

WTOREK, 16 CZERWCA. Spotkanie w starostwie służb w obecności starosty i wójta gminy Włodawa dotyczące zabezpieczenia J. Białego przed niebezpieczeństwem zarażenia koronawirusem.

PIĄTEK, 19 CZERWCA. Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa w małej synagodze włodawskiego muzeum. Poświęcone było przede wszystkim stanowi przygotowań do sezonu letniego w dobie pandemii. Uczestniczyli w posiedzeniu m.in. lokalni przedsiębiorcy z Okuninki. 300 sztuk maseczek wyprodukowanych w Zakładzie Karnym we Włodawie zostało przekazanych do Sądu Rejonowego we Włodawie. Powiat włodawski w ciągu tygodnia z coraz mniejszymi liczbami poddanych kwarantannie domowej (25 osób), 1 w nadzorze i wszystkimi, które wyzdrowiały z 7 do tej pory zakażonych. (pk)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here