Wrócili uśmiechnięci z Mistrzostw Polski

Sylwester Włoszek( z lewej) Kamil Hamziuk (z prawej)

W dniach 24-25 listopada odbyły się w Warszawie Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. Zawodnicy klubu SMS Włodawa Sylwester Włoszek i Kamil Hamziuk zajęli wysokie miejsca w pierwszej dziesiątce turnieju.

Sylwek musiał wystartować w turnieju eliminacyjnym, gdzie zajął 3. miejsce i wywalczył start w turnieju głównym. Kamil miał limit, ponieważ rok temu znalazł się w pierwszej szesnastce Mistrzostw Polski. Obaj zawodnicy wyszli ze swoich grup. Sylwek uległ zwycięzcy turnieju Janowi Olekowi i zajął 9. miejsce. Kamil przegrał z rozstawionym z numerem jeden Filipem Młynarskim i uplasował się na wysokim 7. miejscu. Zawodnicy SMS Włodawa wywalczyli limit na następne mistrzostwa, które odbędą się za rok. (-)