Wulgarna ekipa pod prysznicem

Niecodzienne zgłoszenie otrzymał dyżurny świdnickiej komendy, o wyjątkowo wulgarnych hydraulikach, rzekomo z Pegimeku, demontujących w szkole baterie prysznicowe.


– W miniony czwartek w południe dyżurny świdnickiej policji otrzymał zgłoszenie, że w Zespole Szkół nr 1 w Świdniku znajduje się dwóch mężczyzn, którzy bez zgody szkoły demontowali baterie prysznicowe. Pracownik placówki oświadczył, że usłyszał hałasy dochodzące z łazienki szkolnej i gdy wszedł do pomieszczenia zastał mężczyzn, którzy odkręcili jedną z baterii i byli w trakcie odkręcania kolejnej. Oświadczyli, że są pracownikami przedsiębiorstwa komunalnego w Świdniku i otrzymali zlecenie wymiany baterii – mówi aspirant Elwira Domaradzka, oficer prasowy KPP w Świdniku.

Z uwagi na niejasną sytuację, bo szkoła nie zlecała nikomu prac hydraulicznych a mężczyźni zachowywali się wulgarnie pracownik szkoły wezwał policję. Po przybyciu mundurowych okazało się, że 38- i 43-letni mieszkańcy Świdnika nie są pracownikami wspomnianej firmy, a policjantom powiedzieli, że weszli do szkolnej toalety jedynie za potrzebą. Teraz sprawą usiłowania kradzieży zajmą się dochodzeniowcy. Sprawcom grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
(l)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here