Wygrały bilety na Poparzonych

Anna Kacała i Monika Krawczyk będą się bawić na koncercie zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Panie wygrały wejściówki w konkursie Włodawskiego Domu Kultury i Nowego Tygodnia.

Koncert odbędzie się już w najbliższy piątek (29 listopada) we Włodawskim Domu Kultury. Bilety na wydarzenie będą czekać na laureatki w kasie WDK-u w dniu imprezy. By odebrać wejściówki, trzeba zabrać ze sobą aktualny dowód tożsamości. A wszyscy ci, którym nie udało się wygrać, mogą jeszcze kupić bilety w sekretariacie Włodawskiego Domu Kultury, w kasie kina oraz na stronie kupbilecik.pl. W przedsprzedaży wejściówki kosztują 55 zł, a w dniu imprezy 65 zł.

Poparzeni Kawą Trzy tworzą pracownicy Radia RMF FM i Radia Zet. Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na „Festiwalu Top Trendy” w Sopocie, gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu „Przebojem na antenę”.

Od tej chwili „Poparzeni Kawą Trzy” goszczą na największych polskich scenach festiwalowych takich jak „Przystanek Woodstock 2012” zarejestrowany na DVD, Ostróda Reggae Festiwal, „Czad festiwal, „Finały WOŚP” w Polsce i za granicą, „Lato Dwójki i Radia Zet”, a miliony bawią się przed telewizorami w rytm „Kawałka do tańca” podczas Sylwestrowych nocy organizowanych przez Polsat. (b)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here