Wypadek w parku trampolin

Po ostatnich wydarzeniach w nowo otwartym parku trampolin w Chełmie policja apeluje do rodziców: – Czytajcie regulamin. Małe dziecko wskoczyło na zepsutą trampolinę i rozbiło głowę.

– Policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego zdarzenia, do którego doszło w jednej z sal zabaw w Chełmie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 3-letnie dziecko wpadło w otwór naprawianej w tym czasie trampoliny. Na szczęście nie odniosło poważniejszych obrażeń – mówi podkom. Ewa Czyż, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Jak ustaliliśmy, dziecko przebywało w parku trampolin pod opieką ojca, obywatela Ukrainy, a wszyscy wchodzący do środka mieli być uprzedzani o zepsutej zabawce.

Policja apeluje do rodziców, by w ferworze zabawy i korzystania z nowej atrakcji w mieście (ale nie tylko tam), nie zapominali o ostrożności. – Miejmy na widoku nasze pociechy i przestrzegajmy podstawowych zasad bezpieczeństwa zawartych w regulaminach – dodaje podkom. Czyż.

Każda z sal zabaw ma swój regulamin, z którym należy się zapoznać (przykładowo zgodnie z regulaminem miejsca, w którym doszło do wypadku, dzieci poniżej 5. roku życia nie mogą samodzielnie korzystać z atrakcji parku). (pc)