Wyrzucony na ogrodzenie

Wyglądało groźnie – przyznaje chełmska policja. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, kobieta z Łęcznej zderzyła się mającym pierwszeństwo przejazdu mieszkańcem Wyryk pod Włodawą. Ucierpiała pasażerka.

Zgłoszenie do zdarzenia drogowego na terenie Woli Korybutowej-Kolonii w gminie Siedliszcze dyspozytor 112 odebrał w niedzielne popołudnie (6 września).

– Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierująca samochodem marki Citroen, 53-letnia mieszkanka Łęcznej, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na skrzyżowanie, zderzyła się z jadącym drogą z pierwszeństwem przejazdu samochodem marki Ford, którym kierował 43-letni mieszkaniec gminy Wyryki – relacjonuje kom. Ewa Czyż, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Interweniowały wszystkie służby. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a ratownicy medyczni zaopatrzyli i przewieźli do szpitala poszkodowaną pasażerkę forda, który po zderzeniu z citroenem uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji. (pc, fot. OSP KSRG Wierzbica)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here