Wystawa prac Natalii Juszczuk

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie i Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej we Włodawie zapraszają na wystawę prac Natalii Juszczuk „Barwy natchnienia”. Wernisaż wystawy odbędzie się w najbliższy wtorek, 10 marca o godz. 10, w galerii „Na Poddaszu” Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Natalia Juszczuk o sobie: „jestem piętnastoletnią zakręconą dziewczyną, a także uczennicą Szkoły Podstawowej nr 2. Urodziłam się we Włodawie i od tamtej pory w niej mieszkam. Mając 2-3 latka najważniejsze było rysowanie i nieważne było to, czy malowałam po kartce czy po czymkolwiek innym, ważne żeby się dało i tyle. Pierwszą moją taką ważną i pamiętną pracą był rysunek Tygryska z Kubusia Puchatka, pamiętam, że z całego serca uwielbiałam wszystko, co było związane z tą bajką.

Od tamtego czasu rysowałam coraz częściej i chętniej. Zajęcie to sprawiało i do tej pory sprawia mi wielką frajdę i ogromną radość. Teoretycznie od momentu narysowania Tygryska nic się za bardzo nie zmieniło, bo wciąż najbardziej uwielbiam rysować postaci z bajek i filmów animowanych. Był nawet taki okres, kiedy rysowałam tylko i wyłącznie wróżki z Winx. A oprócz rysowania mam jeszcze kilka innych ciekawych zainteresowań. Interesuję się zwierzętami, a w szczególności psami i końmi.

Jeżdżę na wrotkach (tak jak Soy Luna tylko trochę gorzej), a przez jakiś czas również konno. Uwielbiam śpiewać i czytać książki, a moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest matematyka. Wydaje mi się, że chyba wystarczająco dużo już o mnie wiesz, żeby choć trochę mieć obraz mojej skromnej osoby”. (a)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here