XX Bal choinkowy

Ach, cóż to był za bal…! Dla dzieci z gminy Urszulin ostatnia sobota stycznia upłynęła pod znakiem wyśmienitej zabawy, a wszystko to za sprawą zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną i wójta gminy Urszulin – Tomasza Antoniuka, XX Balu choinkowego.

Sala Ochotniczej Straży Pożarnej zmieniła się w salę balową. Udekorowana kolorowymi serpentynami wzbudzała chęć do zabawy. Na bal przybyło ponad 100 dzieci w różnym wieku. Nie brakowało tańców, słodkości i znakomitej zabawy. Balowicze wzięli udział w animacjach tanecznych oraz muzycznych poprowadzonych przez Bogusławą Górską.

Do wspólnej zabawy zostali zaproszeni także dorośli, którzy chętnie skorzystali z nadarzającej się możliwości tańców ze swoimi pociechami. Organizatorzy zadbali także o to, żeby wszyscy uczestnicy zabaw mieli wystarczająco dużo siły, gdyż w trakcie karnawałowych szaleństw można było się posilić słodką przekąską.

Niewątpliwie największą atrakcją tego dnia był wyczekiwany przez dzieci św. Mikołaj, który pomimo śnieżnego i mroźnego popołudnia dotarł na imprezę, by obdarować wszystkie dzieci prezentami. (-)