Z myślą o mikroprzedsiębiorcach

Redaktor Andrzej Baryła z TVP3 Lublin (w środku) był prelegentem spotkania Biznes Lubelskie 2018, które w połowie września odbyło się w Świdniku

8 października w Hotelu Hampton by Hilton w Lublinie odbędzie się spotkanie drugiego cyklu Biznes Lubelskie 2018. Konferencja skierowana jest do przedsiębiorców, pracodawców i pracowników mikroprzedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji otoczenia biznesu działających w powiecie lubelskim.
Podczas spotkania pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego przedstawią mikroprzedsiębiorcom możliwości atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych. Artur Tymiński, założyciel i współwłaściciel Bio Berry Poland, opowie jak odnieść sukces w biznesie oraz podpowie, jak produkty wprowadzić na rynek regionalny, krajowy i międzynarodowy. Z kolei o tym, jak najlepiej zaprezentować swoją firmę i siebie podczas publicznych wystąpień, rozmów biznesowych i kontaktów z mediami, mówić będzie Andrzej Baryła, wielokrotnie nagradzany i wyróżniany dziennikarz TVP3 Lublin.

Zakończeniem spotkania będzie wspólna kolacja uczestników z prelegentami, podczas której będzie można osobiście nawiązać nowe znajomości i poznać innych przedstawicieli firm i samorządów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Obowiązkowa rejestracja odbywa się za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie http://www.invest.lubelskie.pl/pl/biznes-lubelskie-dla-mikroprzedsiebiorcow

Początek spotkania o godz. 16:30 (rejestracja od godz. 16). KB

Biznes Lubelskie 2018

Spotkania Biznes Lubelskie 2018 to konferencje o charakterze szkoleniowo-informacyjnym organizowane we wszystkich powiatach województwa lubelskiego oraz w powiatach grodzkich.

W inauguracyjnym cyklu programu, w pierwszym półroczu 2018 roku, wzięło udział aż 1552 przedstawicieli z 1012 firm i instytucji.
Obecnie trwa druga edycja spotkań, która również cieszy się ogromnym zainteresowaniem.