Z pomocą mikroprzedsiębiorcom

W Hotelu Hampton by Hilton w Lublinie odbyło się spotkanie drugiego cyklu Biznes Lubelskie 2018. Poniedziałkowa konferencja skierowana była do przedsiębiorców, pracodawców i pracowników mikroprzędsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji otoczenia biznesu działających w powiecie lubelskim.


Podczas spotkania Tomasz Wuczko z zespołu Biznes Lubelskie z Departamentu Gospodarki i Współpracy Zagranicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego przedstawił mikroprzedsiębiorcom możliwości atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych.

Artur Tymiński, założyciel i współwłaściciel Bio Berry Poland, opowiedział, jak odnieść sukces w biznesie oraz podpowiedział, jak wprowadzić produkty na rynek regionalny, krajowy i międzynarodowy.

Z kolei o tym, jak najlepiej zaprezentować swoją firmę i siebie podczas publicznych wystąpień, rozmów biznesowych i kontaktów z mediami, mówił Andrzej Baryła, wielokrotnie nagradzany i wyróżniany dziennikarz TVP3 Lublin.

Spotkanie zakończyła wspólna kolacja uczestników z prelegentami, podczas której lokalni przedsiębiorcy mogli nawiązać nowe znajomości i poznać innych przedstawicieli firm i samorządów. KB