Zabierz Nowy Tydzień na wakacje – III odsłona konkursu

Chełmianie, chełmianki! Ten, kto jeszcze nie słyszał i ten, kto wciąż czeka na upragniony, tegoroczny urlop. Spieszcie się, bowiem przed Wami ostatnie tygodnie na przesłanie zgłoszenia do wakacyjnego konkursu Nowego Tygodnia, w którym do wygrania są baaardzo atrakcyjne nagrody.

„Zabierz Nowy Tydzień na wakacje” to konkurs, który już po raz trzeci organizujemy wspólnie ze Stowarzyszeniem WeRwA.

W tym roku jednak nieco zmieniamy zasady. Aby wziąć w nim udział, wystarczy przesłać na adres: konkurs@nowytydzien.pl jedno zdjęcie z Waszych wakacji, na którym widoczna jest nasza gazeta. Pamiętajcie, by dołączyć do fotografii swoje dane (imię nazwisko, adres i numer telefonu) oraz kilka słów o tym, jak spędzacie tegoroczne lato. Nie oczekujemy zdjęć z wyprawy na Majorkę czy Wyspy Dziewicze. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że tegoroczne lato są inne, niż poprzednie. Dla nas liczy się pomysłowość i dobra zabawa, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, byście zabrali nas, Nowy Tydzień, na wakacje na swoim balkonie czy słynnej wyspie Rodos (Rodzinne Ogródki Działkowe Otoczone Siatką). Czekamy na Was!

Zgłoszenia przyjmujemy do 1 września, natomiast przez cały wrzesień będziemy publikować Wasze wakacyjne fotografie na łamach Nowego Tygodnia. To Czytelnicy zdecydują, które zdjęcia są najciekawsze i zasługują na wyróżnienie. Głosy będzie można oddawać wyłącznie na kuponach konkursowych, które będziemy drukować we wrześniowych wydaniach gazety. Kto zdobędzie ich najwięcej, zgarnie główną wygraną, a także kolejno drugie i trzecie miejsce na podium. Z pewnością jest o co walczyć, bo do wygrania są: prestiżowy rower, sprzęt turystyczny, a także AGD i RTV.

Uwaga! Spośród wszystkich Czytelników, biorących udział w głosowaniu, rozlosujemy też jedną osobę, która również otrzyma od nas nagrodę. Natomiast chętni, którzy zgłoszą swój udział w konkursie i wyślą nam swoje zdjęcie z wakacji, będą mogli – poza głosowaniem Czytelników – stanąć w szranki na jesiennym spotkaniu Chełmskiego Klubu Podróżników. Spośród tych, którzy opowiedzą o swoich wakacjach (np. w formie prezentacji multimedialnej) jury konkursowe wyłoni laureata. Pamiętajcie, przede wszystkim liczy się autoprezentacja, a nie to, w jak bogatym zakątku byliście.

Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny na naszej stronie internetowej: www.nowytydzien.pl i przede wszystkim wyrażeniem zgody na publikację wizerunku (przesłanych fotografii) na naszym profilu na Facebooku oraz w papierowym wydaniu gazety.

Pani Karolina zabrała Nowy Tydzień na wycieczkę do Kazimierza Dolnego

Sponsorzy naszego konkursu:

Sklep Romet Green-World
Piotr Tomaszewski
Chełm, ul. Lubelska 115
Składnica Sportowa
Grzegorz Grzywaczewski
Chełm, ul. Lubelska 6
Pro – Project
Henryk Kartaszyński
Okszów, ul. Kwiatowa 43
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Iwona Szłapak
Chełm, ul. Starościńska 7

Grono sponsorów a tym samym nagród może się powiększyć, będziemy Państwa o tym informować w kolejnych wydaniach Nowego Tygodnia. (pc)

Regulamin konkursu – pobierz