Zabierz Nowy Tydzień na wakacje – III odsłona konkursu

Tegoroczne wakacje bez wątpienia będą inne, niż zwykle. Wielu z uwagi na wciąż obecne zagrożenie postanowi spędzić je w domu, na balkonie, w przydomowym ogródku, na działce czy siedlisku. Jeszcze inni planują urlop z dala od zgiełku, na łonie natury. Jaka by to forma wypoczynku nie była, mamy nadzieję, że wzorem lat ubiegłych, będziemy mogli Wam towarzyszyć.


„Zabierz Nowy Tydzień na wakacje” to konkurs, który już po raz trzeci organizujemy wspólnie ze Stowarzyszeniem WeRwA. W tym roku jednak nieco zmieniamy zasady. Aby wziąć w nim udział, wystarczy przesłać na adres: konkurs@nowytydzien.pl jedno zdjęcie z Waszych wakacji, na którym widoczna jest nasza gazeta. Pamiętajcie, by dołączyć do fotografii swoje dane (imię nazwisko, adres i numer telefonu) oraz kilka słów o tym, jak spędzacie tegoroczne lato.

Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, który dostępny będzie na naszej stronie internetowej: www.nowytydzien.pl i przede wszystkim wyrażeniem zgody na publikację wizerunku (przesłanych fotografii) na naszym profilu na Facebooku oraz w papierowym wydaniu gazety. Zgłoszenia przyjmujemy od teraz do 1 września, natomiast przez cały wrzesień będziemy publikować Wasze wakacyjne fotografie na łamach Nowego Tygodnia. To Czytelnicy zdecydują, które zdjęcia są najciekawsze i zasługują na wyróżnienie. Głosy będzie można oddawać wyłącznie na kuponach konkursowych, które będziemy drukować we wrześniowych wydaniach gazety. Kto zdobędzie ich najwięcej, zgarnie główną wygraną, a także kolejno drugie i trzecie miejsce na podium.

O tym, jakie nagrody czekają na zwycięzców, poinformujemy szerzej w wydaniu za dwa tygodnie. Z pewnością jednak jest o co walczyć, bo jak pamiętacie w ubiegłych edycjach do wygrania były m.in. 43-calowy telewizor, zestaw kina domowego wysokiej klasy, sprzęt turystyczny (namiot, śpiwór) talon 500 zł do wykorzystania w sklepie RTV AGD czy zagraniczna wycieczka.

Uwaga! Spośród wszystkich Czytelników, biorących udział w głosowaniu, rozlosujemy też jedną osobę, która również otrzyma od nas nagrodę. Natomiast chętni, którzy zgłoszą swój udział w konkursie i wyślą nam swoje zdjęcie z wakacji, będą mogli – poza głosowaniem Czytelników – stanąć w szranki na jesiennym spotkaniu Chełmskiego Klubu Podróżników. Spośród tych, którzy opowiedzą o swoich wakacjach (np. w formie prezentacji multimedialnej) jury konkursowe wyłoni laureata. Pamiętajcie, przede wszystkim liczy się autoprezentacja, a nie to, w jak bogatym zakątku byliście.

Do wygrania ekstra nagrody!

Nagroda główna – rower
Nagrody pozostałe: sprzęt turystyczny, sprzęt AGD, RTV

Sponsorzy naszego konkursu:

Sklep Romet Green-World
Piotr Tomaszewski
Chełm, ul. Lubelska 115
Składnica Sportowa
Grzegorz Grzywaczewski
Chełm, ul. Lubelska 6
Pro – Project
Henryk Kartaszyński
Okszów, ul. Kwiatowa 43
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Iwona Szłapak
Chełm, ul. Starościńska 7

Grono sponsorów a tym samym nagród może się powiększyć, będziemy Państwa o tym informować w kolejnych wydaniach Nowego Tygodnia. (pc)

Regulamin konkursu – pobierz