Zew Natury jednak się odbył

(31 lipca – 1 sierpnia) Pomimo pandemii i wielu wątpliwości coroczny Zew Natury we Włodawie jednak się odbył. Przyciągnął wielu mieszkańców i turystów spragnionych koncertów i wydarzeń kulturalnych. W piątkowy wieczór do amfiteatru przybyło kilkaset osób. Na szczęście w większości przestrzegali zasad obwiązujących podczas epidemii.

Zew Natury od kilku lat gości we Włodawie i firmuje się hasłem-pytaniem: – Czy myślałeś o tym, by wyrwać się z miejskiego zgiełku i choć na chwilę oderwać się od codziennych spraw?

Otwarcie Festiwalu Zew Natury miało miejsce po godz. 19 we włodawskim amfiteatrze. Jako pierwszy zagrał zespół Electric Blues Band, a następnie gwiazda wieczoru Varius Manx i Kasia Stankiewicz. Na koniec dnia, już przy Włodawskim Domu Kultury, można było posłuchać Orkiestry Ludwika Sarskiego i bawić się w strefie chilloutu.

W sobotni wieczór w afmiteatrze wystąpił lubiany Neoklez, po nim Grubson. A festiwal zakończył DJ BRK „Supahigh Vibes” I Dyskoteka z Janem Niezbendnym.

Był też (w sobotę) cykl warsztatów w sali WDK: najpierw Wiankowe – Grochowianki i Badyle Style, a chwile później Psychologii Naturalnej prowadzenie: Maria Tatara „Skąd się bierze radość życia” i Podróżnicze – prowadzenie: Łukasz Nowak – założyciel klubu podróżniczego „Soliści” „Top 10 państw, których musisz doświadczyć”.

Organizatorzy: Fundacja Smaki Kultury, Agencja Raki, WDK Włodawa, Fundacja Dary Kultury.

(pk)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here