300 osób w biegu Caritas

Blisko 300 biegaczy stanęło na starcie charytatywnego Biegu Caritas w Krasnymstawie. Udział w zawodach to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim pomoc drugiemu człowiekowi. W tym roku biegano dla pacjentów Hospicjum Domowego, działającego w Centrum Charytatywnym Caritas.


– Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom biegu, to dzięki nim pozyskaliśmy środki na działalność hospicyjną: Bankowi Spółdzielczemu z Izbicy, który po raz kolejny został sponsorem złotego biegu, jak również indywidualnym sponsorom każdego z odcinków biegu – mówi Monika Kowalczyk, kierownik Caritas w Krasnymstawie. – Dziękujemy za obecność i kibicowanie uczestnikom zawodów pani poseł Teresie Hałas.

Wielkie słowa uznania kierujemy do wszystkich zawodników, zwłaszcza tych najmłodszych wspieranych przez rodziców i starsze rodzeństwo – dodaje. Organizatorzy dziękują też za poczęstunek ufundowany przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Krasnymstawie. – Bieg nie mógłby się odbyć bez zaangażowania policjantów z KPP w Krasnymstawie. Wielkie dzięki! Do zobaczenia na starcie za rok! – podsumowuje Kowalczyk. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here