Amunicja leżała na poduszce

Policjanci zostali wezwani do domowej awantury. Na miejscu zastali trzech pijanych mężczyzn, a na łóżku kilka sztuk ostrej amunicji. Okazało się, że należy ona do jednego z nich. Mężczyzna posiadał ją nielegalnie, za co grozi nawet ośmioletnia odsiadka.

W niedzielę (13 czerwca) w nocy dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze w domu mieszkańca miasta. – Policjanci na miejscu zastali trzech mężczyzn będących pod widocznym działaniem alkoholu, a na poduszce leżącą amunicję – opowiada Elwira Tadyniewicz z KPP we Włodawie. – Mundurowi zatrzymali wszystkich uczestników imprezy i zabezpieczyli 8 sztuk amunicji różnego rodzaju.

Kolejnego dnia śledczy 38-letniemu mieszkańcowi Włodawy przedstawił zarzut posiadania amunicji bez wymaganego zezwolenia, natomiast dwóch pozostałych zatrzymanych zostało przesłuchanych w charakterze świadka i zwolnionych. Podejrzany mężczyzna został doprowadzany do prokuratury, gdzie zdecydowano o zastosowaniu wobec niego dozoru policji. Za to przestępstwo grozi do 8 lat więzienia. (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here