Bartosz ustrzelił złoto

W dniach 20-22 września w Białymstoku rozegrane zostały międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w strzelectwie sportowym. Dwa złote medale przywiózł z imprezy Bartosz Kaczorowski z Dragona Chełm.

W zawodach w Białymstoku wystartowali dwaj zawodnicy Dragona Chełm: Bartosz Kaczorowski oraz Jakub Krzeszczyk. Krzeszczyk jako najlepszy start odnotował konkurencję karabinu sportowego w trzech postawach, w której zajął 8 miejsce. W karabinie pneumatycznym był 14.

Spory sukces odniósł Bartosz Kaczorowski, na co dzień uczeń SP nr 1 w Chełmie, który wrócił do domu z dwoma złotymi medalami w obu konkurencjach: karabinu pneumatycznego i karabinu sportowego trzy postawy. Poprawił również, przy okazji, swoje rekordy życiowe. Reprezentanci Dragona zdobyli tym samym 9 punktów w rankingu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży, prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. (k)