Bezpieczniej i wygodniej

Jeszcze w tym roku ma zakończyć się remont ulicy Działkowców. To łącznik promenady i rozciągających się za Włodawką ogródków działkowych z miastem. Nawierzchnia uliczki będzie utwardzona kostką brukową. Pojawią się też latarnie.

Trwa gruntowy remont ulicy Działkowców. Ponad 120-metrowy odcinek drogi łączącej ulicę Nadstawną z promenadą ma już nową nawierzchnię. – O remont tej uliczki od dawna zabiegali szczególnie działkowcy. Obiecałem, że taki remont będzie i właśnie teraz jest on realizowany. Dzięki nowej nawierzchni ulicy Działkowców dojście do rodzimych ogrodów działkowych oraz promenady jest znacznie bezpieczniejsze i wygodniejsze – mówi burmistrz Wiesław Muszyński.

Oprócz nowej nawierzchni, przy okazji tej inwestycji zaplanowano również budowę oświetlenia i wykonanie nowego oznakowania drogowego oraz odtworzenie zieleńców. Nowa nawierzchnia z tłucznia pojawi się również na przylegającym do ulicy placu postojowym. Wszystkie prace, których koszt to 164 205,00 zł zakończą się w połowie grudnia. (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here