Bieluch z nagrodą BUSINESS EXCELLENCE

Prezes SM BIELUCH Janusz Mojak, drugi od lewej

– Panie Prezesie, Spółdzielnia Mleczerska Bieluch przyzwyczaiła nas do nagród za swoje produkty. Tym razem firma otrzymała nagrodę podczas Gali Finałowej Programu Promocji Firm BUSINESS EXCELLENCE 2018. Za co jest to wyróżnienie?

Januszem Mojak –
Prezes SM BIELUCH

– Nagrody przyznawane w ramach BUSINESS EXCELLENCE to wyróżnienie dla firm, które przyczyniają się do wzrostu gospodarczego i promocji naszego regionu. W tegorocznym programie wyróżnionych zostało 25 jednostek (firm i gmin). Spośród których Kapituła Programu wyłoniła po jednym laureacie w kategoriach mała, średnia i duża firma. Bieluch został laureatem w kategorii firm średnich.

Program Promocji Firm BUSINESS EXCELLENCE ma na celu identyfikację i promocję przedsiębiorstw skutecznie realizujących swoje zamierzenia, upowszechnienie etyki zawodowej i wrażliwości społecznej, a także propagowanie działań na rzecz podnoszenia poziomu wiedzy ekonomicznej i kwalifikacji w przedsiębiorstwie. Dla firm Program jest szansą poddania się ocenie specjalistów, wśród których znajdują się osoby reprezentujące środowisko biznesu, administracji państwowej, samorządy lokalne, a także środowisko naukowe.

– Niewiele firm z regionu może poszczycić się taką ilością nagród i wyróżnień. Jakie znaczenie dla SM Bieluch mają nagrody i jak wpływają na rozpoznawalność marki?

– Każda nagroda to dodatkowa szansa na kreowanie pozytywnego wizerunku i promocji zarówno firmy jak i markowych produktów BIELUCH. Nagrody to nie tylko prestiż, ale również zobowiązanie do dalszej wytężonej pracy i sprostaniu wymogom konkurencji. Firma nie stoi w miejscu, ciągle się rozwija i udoskonala technologie.

Zdobyta wiedza i doświadczenie bezpośrednio przekładają się na dobro klienta. W naszym przypadku na dobro konsumentów naszych produktów.

– Jakie wyzwania stoją teraz przed firmą?

– Branża mleczarska rozwija się bardzo dynamicznie. Nie działamy w próżni, oprócz lokalnej konkurencji odczuwamy wpływy globalnego rynku mleka, który jest bardzo trudny i dynamiczny. Jak każda dobrze rozwijająca się firma staramy się nadążyć za obecnie panującymi trendami nie zaprzepaszczając tego co w produkcji nabiału najważniejsze, czyli: świeżość, naturalność, prosty skład produktów i walory prozdrowotne, naszych markowych produktów BIELUCH.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here