Big Maca zjedzą w Krasnymstawie

U zbiegu ulic Sokołowskiego, Okrzei i Polewanej w Krasnymstawie ruszyła budowa restauracji najbardziej znanej na świecie sieci Mc Donald`s specjalizującej się w fast-foodach. Za kilka miesięcy, by zjeść Wieś Maca, Big Maca czy Burgera Drwala nie trzeba będzie już jeździć do Chełma czy Zamościa.

Na temat fast-foodów opinie są różne. Przeważają jednak te, że są niezdrowe, a ich nadmierne spożywanie prowadzi do otyłości. Mimo to fanów Mc Donald`sa nie brakuje. Chyba każdy jadł frytki, czy Big Maca, serwowane przez najbardziej znaną sieć restauracji na świecie, specjalizującą się właśnie w fast-foodach.

Przed rokiem informowaliśmy, że Mc Donald`s Polska przymierza się do budowy swoich restauracji w województwie lubelskim. Jedna z nich nie tak dawno powstała w Łukowie, a na otwarciu były prawdziwe tłumy. Podobno zainteresowanie było tak duże, że w restauracji zabrakło hamburgerów.

Kolejna lokalizacja, na jaką zdecydował się Mc Donald`s, to miasto Krasnystaw. Właśnie nieopodal krajowej „siedemnastki”, u zbiegu ulic Sokołowskiego, Okrzei i Polewanej, ruszyła budowa nowej restauracji. Konkretnego terminu otwarcia restauracji sieć nie podaje, ale należy spodziewać się, że inwestycja zostanie oddana do użytku w przeciągu kilku miesięcy. W Chełmie budowa trwała około 4-5 miesięcy. Wszystko wskazuje zatem na to, że najpóźniej latem mieszkańcy Krasnegostawu, którzy lubią od czasu do czasu przyswoić nieco więcej kalorii, będą mogli zjeść Wieś Maca, czy Big Maca nie wyjeżdżając z miasta. (ps)

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here