Cała rodzina zarażona

Kolejne dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na terenie powiatu krasnostawskiego. To dzieci zarażonego małżeństwa, które „uciekło” ze Śląska do domku letniskowego w gminie Kraśniczyn.

W ostatnim numerze „Nowego Tygodnia” informowaliśmy o dwóch przypadkach koronawirusa w powiecie krasnostawskim, u kobiety i mężczyzny w przedziale wiekowych 20-41 lat. Okazało się, że to małżeństwo ze Śląska, które przyjechało do domku letniskowego na terenie gminy Kraśniczyn.

Po stwierdzeniu zakażenia mężczyzna trafił na oddział zakaźny w Chełmie, a kobieta została z dziećmi na kwarantannie w gminie Kraśniczyn. W czwartek, 24 lipca, Małgorzata Torbicz z lubelskiego urzędu wojewódzkiego poinformowała o kolejnych przypadkach koronawirusa w województwie.

Dwa z nich to „mężczyźni w przedziale wieku 0-20 lat z powiatu krasnostawskiego, którzy mieli styczność z przypadkiem potwierdzonym”. Nieoficjalnie udało się nam ustalić, że owi dwaj „mężczyźni” to w rzeczywistości synowie zakażonego małżeństwa, które przyjechało tydzień wcześniej ze Śląska. Na szczęście zarażona rodzina czuje się dobrze.(i)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here