Czterej wpadli jednego dnia

Imponująca skuteczność włodawskiej policji. Tylko w jeden dzień w ręce mundurowych wpadło czterech mężczyzn, którzy byli poszukiwani przez sąd. Cała czwórka trafiła już za kratki.

Włodawscy policjanci zatrzymali czterech poszukiwanych ukrywających się przed organami ścigania, a dokonali tego w zaledwie jeden dzień. – Dwóch z nich zostało zatrzymanych przez mundurowych z wydziału kryminalnego – mówi Elwira Tadyniewicz z KPP we Włodawie. – 32-latek z gminy Hanna poszukiwany był przez włodawski sąd za spowodowanie wypadku komunikacyjnego, do odsiadki ma rok i cztery miesięce. Z kolei 52-latek z gminy Urszulin miał na swoim koncie kierowanie pojazdem innym niż mechaniczny w stanie nietrzeźwości.

Natomiast włodawscy patrolowcy zatrzymali 32-latka z gminy Włodawa poszukiwanego przez włodawski sąd za kradzież z włamaniem. Mężczyzna został skazany na 1,5 roku pozbawienia wolności. W ręce policjantów z Posterunku Policji w Woli Uhruskiej wpadł z kolei 43-latek z terenu gminy. Mężczyzna był poszukiwany za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów. W więzieniu spędzi rok i 6 miesięcy. Wszyscy zatrzymani trafili już do zakładu karnego – dodaje Tadyniewicz. (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here