CZYTAJ I WYGRYWAJ Recenzujemy najnowsze hity książkowe Wydawnictwa Prószyński i S-ka

Tajemnice przeszłości

Królowej suspensu raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Mary Higgins Clark jest autorką trzydziestu pięciu powieści kryminalnych i ma grono licznych wielbicielek.

Bohaterka jej najnowszej powieści, dziennikarka Delaney Wright otrzymuje wielką szansę. Zostaje współprowadzącą wieczornych wiadomości telewizyjnych, będzie również relacjonować sensacyjny proces w sprawie morderstwa. W przerwie między nagraniami, a rozprawą sądową postanawia też odnaleźć swoją biologiczną matkę. Pomagają jej przyjaciele, Alvirah Mehan i jej mąż Willy. Próbując rozwikłać zagadkę adopcji, odkrywają szokującą tajemnicę.

Oskarżoną o morderstwo jest Betsy Grant, wdowa po bogatym lekarzu. Twierdzi, że kochała swojego męża i nigdy by go nie skrzywdziła, nawet żeby uchronić go przed cierpieniem z powodu choroby Alzheimera. Adwokat namawia ją, by zawarła ugodę z prokuratorem, ale Betsy odmawia. Chce na procesie udowodnić swoją niewinność. Wielkie oczekiwania związane z procesem ma jej pasierb, Alan Grant. Od werdyktu sądu zależy otrzymanie przez niego ogromnego spadku.

„Wraz z upływem czasu…” to lekki kryminał, którego akcja dzieje się na sali sądowej. Idealna lektura na jesienne wieczory, nie tylko dla fanów Mary Higgins Clark.

Mary Higgins Clark, Wraz z upływem czasu…, Wydawnictwo Prószyński i S-ka.

(mak)

Uwaga konkurs!

Czytelnik, który jako pierwszy wymieni jedną z poprzednich książek Mary Higgins Clark, w nagrodę dostanie recenzowaną powieść. Wystarczy przysłać prawidłową odpowiedź mailem na adres: konkurs@nowytydzien.pl. Na odpowiedzi czekamy od 17 października od godz. 12 (maile nadesłane przed czasem nie będą brane pod uwagę). Nasz konkurs również na stronie www.nowytydzien.pl w zakładce „Czytaj i wygrywaj”. Odbiór książek wyłącznie w redakcji.

W ubiegłym tygodniu książkę wygrała Magdalena Adamczyk z Lublina.

Komentarze