CZYTAJ I WYGRYWAJ Recenzujemy najnowsze hity książkowe Wydawnictwa Prószyński i S-ka

Życie w podróży


Boisz się zmian? Na myśl o samotnej podróży na drugi koniec świata dostajesz ataku paniki? W nowym miejscu czujesz się zagubiona? To najlepszy moment, żeby śmiało pójść własną drogą. Lepszego nie będzie!

W kilkunastu historiach Paulina Młynarska opowiada o tym, jak sprzedała dom w Kościelisku, gromadzone przez lata graty i zaczęła podróżować po świecie. Przejechała tysiące kilometrów, by zrobić porządki we własnym wnętrzu i stać się niezależną emocjonalnie.

„Jesteś wędrówką” to opowieść o podróżowaniu. Ale nie takim, które zaczyna się na lotnisku. To podróż przez otwartość na świat, pracę nad sobą i umiejętność wychodzenia ze strefy komfortu. Bo podróżować można, nie wychodząc z domu. Choć nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś jutro spakowała walizki i poleciała do Azji. Już nie!

To już kolejna książka znanej dziennikarki Pauliny Młynarskiej. Poprzednie cieszyły się ogromnym powodzeniem, głównie wśród pań. Tak pewnie będzie i tym razem. Polecamy!

Paulina Młynarska, Jesteś wędrówką, Wydawnictwo Prószyński i S-ka.

(mak)

Uwaga konkurs!

Czytelnik, który jako pierwszy wymieni tytuł jednej z wcześniejszych książek Pauliny Młynarskiej, w nagrodę dostanie tę recenzowaną. Wystarczy przysłać prawidłową odpowiedź mailem na adres: konkurs@nowytydzien.pl. Na odpowiedzi czekamy od 28 maja od godz. 12 (maile nadesłane przed czasem nie będą brane pod uwagę). Nasz konkurs również na stronie www.nowytydzien.pl w zakładce „Czytaj i wygrywaj”. Odbiór książek wyłącznie w redakcji.

W ubiegłym tygodniu książkę wygrała Katarzyna Mazurek z Lublina.