Dołącz do prestiżowego grona

Trwa nabór do kolejnej, już 16. edycji projektu Marka Lubelskie. Na zgłoszenia Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego czeka do 15 stycznia.


Podstawowym celem projektu Marka Lubelskie jest promocja najlepszych produktów i usług Lubelszczyzny. Od 2007 roku tym znakiem towarowym może pochwalić się aż 86 firm z Lublina i regionu. Podczas ubiegłorocznej gali, spośród 22 kandydatur, do grona laureatów dołączyło osiem firm w tym m.in. Piekarnia Halina i Tadeusz Pęzioł z ul. Jana Sawy 3 w Lublinie, wytwarzająca tradycyjną metodą przepyszne pieczywo żytnie, pszenne, produkty regionalne: cebularze, pieróg z kaszy gryczanej, jaglanej podpłomyki, kulebiaki z kapustą, placki z jabłkami i placki z burakami. – Zachęcam do udziału w projekcie gospodarczym Marka Lubelskie. Jego laureaci są wizytówką naszego regionu zarówno w kraju jak i za granicą. Są symbolem jakości, innowacyjności oraz troski o środowisko – przekonuje marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Kto może wziąć udział w programie?

Podstawowym warunkiem uczestnictwa jest prowadzenie działalności na terenie województwa lubelskiego, co najmniej od 24 miesięcy.

Przystąpienie do Marki Lubelskie jest bezpłatne. Formularze zgłoszeniowe można wysyłać w wersji papierowej na adres: Województwo Lubelskie, ul. A. Grottgera 4, 20-026 Lublin lub w wersji elektronicznej na adres: mailto:marka@lubelskie.pl.

Termin upływa 15 stycznia. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: www.marka.lubelskie.pl. Gala XVI edycji wręczenia certyfikatów Marka Lubelskie odbędzie się 26 lutego w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here