Duża impreza, spore utrudnienia

Chełm po raz drugi z rzędu znalazł się na trasie wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. W związku z tym już od 29 lipca kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Wyścig odbędzie się 31 lipca, ale utrudnień należy się spodziewać od 29 lipca. Tego dnia od godz. 17.00 obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się na parkingach zlokalizowanych wokół placu Niepodległości oraz na parkingach przyległych do gmachu. Od soboty, 30 lipca, zacznie obowiązywać zakaz zatrzymywania się na parkingach zlokalizowanych wzdłuż ulic: 1 Pułku Szwoleżerów (zatoka na wysokości bloku nr 13), Młodowskiej (na chodnikach na odcinku od ul. Pijarskiej do IV Liceum Ogólnokształcącego), Lubelskiej (zatoka przy urzędzie miasta), Hrubieszowskiej (zatoka wzdłuż hotelu Kozak oraz parking przy Lesie Borek). Zakaz zatrzymywania się będzie obowiązywał do końca niedzieli, 31 lipca lub do momentu usunięcia stosownego oznakowania.

– Pozostawienie pojazdu na miejscach objętych znakiem zakazu zatrzymywania się będzie skutkować odholowaniem pojazdu na parking strzeżony – ostrzega Damian Zieliński z UM Chełm.

Ograniczenia i utrudnienia obowiązywać też będą w ruchu pojazdów. Ich pełną listę można zobaczyć na naszym Facebooku, a także na stronie urzędu miasta Chełm. (g)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here