Emocje sportowe i muzyczne

Nagrody pieniężne o łączej wartości 5800 zł, nagrody rzeczowe i niecodzienne statuetki – z takimi nagrodami wyjadą w tym roku zwycięzcy 5. edycji WRAK RACE WŁODAWA, która odbędzie się już w sobotę (18 czerwca).

Na błoniach między Włodawą a Orchówkiem od 5 lat ścigają się zapaleńcy wrakowych wyścigów i za każdym razem impreza ściąga tłumy. Chętnych do rywalizacji w oparach benzyny, gęstym kurzu albo lepkim błocie (zależnie od aury) nie brakuje. Na torze zazwyczaj gości 40 ekip z różnych stron Polski. – Mamy już zapisanych 30 drużyn i nadal zapraszamy tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tego typu rywalizacji – opowiada Łukasz Zdolski, dyrektor WDK.

Również 18 czerwca w Letnim Ogródku WDK przy Włodawskim Domu Kultury odbędzie się kolejny przystanek muzyczny folkostacji. Tym razem WDK ściągnął prawdziwą perełkę. – To Jack Moore & Gary Moore tribute band. Któż nie zna tego wybitnego artysty!? Warto do nas zajrzeć, tym bardziej, że wstęp na obie imprezy jest całkowicie bezpłatny – dodaje Zdolski. (rw)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here