Gama coraz szersza

Społem Chełm otworzyło szesnasty sklep w swojej sieci Gama – tym razem w Rejowcu. Nowy obiekt to czwarta placówka poza Chełmem.

Nowy sklep w Rejowcu to nie tylko kolejne miejsce, w którym mieszkańcy mogą zrobić zakupy, ale przede wszystkim nowy pracodawca i płatnik lokalnych podatków. Przy okazji otwarcia Gamy, które oficjalnie odbyło się 27 sierpnia, mieszkańcy miasteczka mogli skorzystać z licznych promocji i pikniku przygotowanego przez Społem.

Nowy sklep ma 300 mkw powierzchni handlowej, wyposażony jest w nowoczesne urządzenia zgodne ze standardami sieci Gama a zlokalizowany został tuż przy osiedlu mieszkaniowym, u zbiegu ulic Słonecznej i Księżycowej.

Krzysztof Zając, prezes spółki, mówił, że firma znakomicie rozwija się w handlu detalicznym i będzie szukać kolejnych lokalizacji w okolicach Chełma. Gama z powodzeniem funkcjonuje już także w Krasnymstawie, Kamieniu i Rudzie-Hucie. A Społem Chełm jest nadal liderem pod względem liczby sklepów sieci Gama wśród Partnerów PSD w całej Polsce. (bf)