Jedynka zaprasza

W Szkole Podstawowej Nr 1 w Chełmie pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów przez dyrektor szkoły Grażynę Ceterę.

Dumni rodzice i dziadkowie obserwowali pociechy, które bez tremy zaprezentowały swoje umiejętności. Wielu z obecnych uczniów „Jedynki” uczestniczyło w roku poprzedzającym rozpoczęcie nauki w szkole w organizowanych przez cały rok zajęciach, które umożliwiły poznanie placówki, nauczycieli a przede wszystkim oswojenie się z nowym miejscem i zminimalizowanie stresu, który wywołuje pójście do szkoły. 16 listopada „Jedynka” zaprasza wszystkich sześciolatków na pierwsze w tym roku zajęcia edukacyjne.

Od godz. 10.30 do 12. 30 dzieci będą uczestniczyć w warsztatach przyrodniczo-plastyczno-kulinarnych. Warto przyjść już teraz z dzieckiem do szkoły. To spotkanie to doskonała okazja, by zacząć powoli przyzwyczajać się do szkoły i bez problemów rozpocząć naukę we wrześniu. W Jedynce dzieci bawią się ucząc i uczą się bawiąc, o czym będzie można przekonać się 16 listopada. (m)