Jubileusz Pracodawców Ziemi Lubelskiej

Z okazji swojego jubileuszu Pracodawcy Ziemi Lubelskiej uhonorowali Laurami XX-lecia i Dyplomami XX-lecia osiem firm i instytucji

Związek Pracodawców Ziemi Lubelskiej świętował XX-lecie swojej działalności. Z tej okazji w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się jubileuszowa gala z udziałem członków organizacji i zaproszonych gości.


W uroczystościach wzięli udział m.in. europoseł Krzysztof Hetman, wiceprezydent Lublina Artur Szymczyk, wiceprezes Pracodawców RP Jacek Cieplak, ale głównymi bohaterami byli przedsiębiorcy, członkowie związku, którzy na co dzień dają pracę tysiącom mieszkańców województwa i przyczyniają się do jego rozwoju i do których szczególe słowa podziękowania skierował podczas uroczystości prezes zarządu Pracodawców Ziemi Lubelskiej, dr Mariusz Filipek.

Z okazji swojego XX-lecia Związek Pracodawców Ziemi Lubelskiej uhonorował najbardziej zasłużonych swoich członków i partnerów Laurami XX-lecia i Dyplomami XX-lecia Pracodawców Ziemi Lubelskiej, które w roku jubileuszu zastąpiły przyznawane co roku przez PZL wyróżnienia – Orły Biznesu.

Lurami XX-lecia wyróżniono: Lubelski Węgiel Bogdanka S.A., Nazaruk Service Sp. z o.o., Lubelska Akademia WSEI. Dyplomy XX-lecia otrzymały: Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Targi Lublin S.A., Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach, WOLCAR AUTO Michał Szymański, P.P.H.U. BIO GARDEN Magdalena Koncewicz-Obszańska. RD