Juniorzy Włodawianki mistrzami ChOZPN

Włodawianka

Włodawianka przed Unią Rejowiec i Chełmianką II Chełm to wynik halowych mistrzostw ChOZPN w kategorii juniorzy. Do mistrzostw przystąpiło 10 zespołów podzielonych na dwie grupy.


Oto wyniki meczów grupy A: Chełmianka I – Kłos II Gmina Chełm 11:2, Unia Rejowiec – Victoria Żmudź 0:0, Ogniwo Wierzbica – Chełmianka I 1:5, Unia – Kłos II 3:1, Ogniwo – Victoria 5:2, Chełmianka I – Unia 5:1, Ogniwo – Kłos II 8:2, Chełmianka I – Victoria 9:1, Ogniwo – Unia 2:3, Ogniwo – Kłos II 5:3.

Tabela
1. Chełmianka I 4 12 30-5
2. Unia Rejowiec 4 7 7-8
3. Ogniwo 4 6 16-12
4. Victroria 4 4 8-12
5. Kłos II 4 0 8-27

Wyniki spotkań grupy B: Kłos I – Chełmianka II 4:3, Unia Białopole – Włodawianka 2:3, Ruch Izbica – Kłos I 2:2, Unia – Chełmianka II 4:5, Ruch – Włodawianka 3:3, Kłos I – Unia 2:1, Ruch – Chełmianka II 2:4, Kłos I – Włodawianka 0:2, Ruch – Unia 4:4, Włodawianka – Chełmianka II 3:4.

Tabela
1. Chełmianka II 4 9 16-13
2. Włodawianka 4 7 11-9
3. Kłos I 4 7 8-8
4. Ruch 4 3 11-13
5. Unia Bialopole 4 1 11-14

Wyniki meczów o miejsca 6-10: Ogniwo – Kłos II 5:1, Victoria – Unia B. 3:0, Ruch – Ogniwo 2:3, Kłos II – Victora 2:1, Ruch – Unia B. 6:1, Ogniwo – Victoria 4:1, Ruch – Kłos II 5:3, Ogniwo – Unia B. 5:2, Ruch – Victoria 3:6, Unia B. – Kłos II 2:0.

Wyniki meczów o miejsca 1-5: Chełmianka I – Chełmianka II 2:3, Kłos I – Włodawianka 1:2, Unia R. – Chełmianka I 4:2, Kłos I – Chełmianka II 2:5, Unia R. – Włodawianka 2:3, Chełmianka I – Kłos I 4:3, Unia R. – Chełmianka II 3:2, Chełmianka I – Włodawianka 3:10, Unia R. – Kłos I 1:0, Włodawianka – Chełmianka II 4:2.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA: 1. Włodawianka, 2. Unia Rejowiec, 3. Chełmianka II, 4. Chełmianka I, 5. Kłos I Gmina Chełm, 6. Ogniwo Wierzbica, 7. Victoria Żmudź, 8. Ruch Izbica, 9. Unia Białopole, 10. Kłos II Chełm.

Królem strzelców został Mateusz Książak z Włodawianki (12 bramek). Zwycięska ekipa grała w składzie: Dawid Anisiewicz, Karol Bondarczuk, Mateusz Książak, Kacper Pastuszuk, Mateusz Taratyka, Wiktor Misiura, Kacper Naumiuk, Michał Głogowski, Dawid Wojtak, Cezary Kowalewski, Jakub Bylina, trener – Stanisław Dąbek. (kg)