Kompletnie pijana rozwaliła bramę

Niemal 3 promile alkoholu wydmuchała 37-letnia mieszkanka gminy Urszulin, która Chryslerem przejechała przez skrzyżowanie i wbiła się w bramę siedziby Poleskiego Parku Narodowego. Grozi jej do 2 lat odsiadki.

We wtorek (20 października) w Urszulinie doszło do niecodziennego zdarzenia drogowego. – Około godziny 17.30 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że auto wjechało w bramę ogrodzenia siedziby Poleskiego Parku Narodowego w Urszulinie – mówi Elwira Tadyniewicz z KPP we Włodawie. – Policjanci z komisariatu pojechali na miejsce, gdzie zastali 37-latkę z gminy Urszulin, która wjechała w ogrodzenie autem marki Chrysler.

Jak ustalili mundurowi, kobieta – wyjeżdżając z drogi podporządkowanej – nie zatrzymała się na skrzyżowaniu, tylko wjechała dalej prosto w ogrodzenie. Badanie alkomatem wykazało, że miała prawie 3 promile alkoholu. Kobieta odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji. Grozi jej do dwóch lat więzienia i konsekwencje finansowe. (bm, fot. Policja)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here