Koncert, spektakl i dobra zabawa

Koniec maja zapowiada się niezwykle interesująco, jeśli chodzi o wydarzenia organizowane we Włodawskim Domu Kultury. Chyba po raz pierwszy ze sceny popłyną dźwięki szantów. Stanie się tak w czasie koncertu „Kornawlisjki spleen”, zaś grane na żywo tanga towarzyszyć będą spektaklowi „Małe zbrodnie małżeńskie”. Na to ostatnie wydarzenie mamy dla naszych czytelników dwie wejściówki.

– Kornwalia to zakątek Wielkiej Brytanii położony na jej południowo-zachodnim krańcu – opowiada Malwina Mazurkiewicz z WDK-u. – Tam właśnie mieszka włodawianka Kasia Melcher znana także jako Kate. Rok temu w Dzień Kobiet dzięki Kasi podróżowaliśmy po całym globie. W tym roku popłyniemy na Wyspy Brytyjskie. Szanty, ponadczasowe brytyjskie hity i mnóstwo nieśmiertelnych polskich przebojów zaśpiewają nam: Paulina Grochowska, Kamil Zięba, a na pianinie zagra Jacek Szwaj. Bilety w cenie 45 zł dostępne są w sekretariacie WDK lub w kasie kina.

Na to wydarzenie zapraszamy w poniedziałek (23 maja) o godzinie 18.30. Kilka dni później, w czwartek 26 maja Scena Raduta zaprezentuje na deskach naszej sceny spektakl „Małe zbrodnie małżeńskie”. To dramat sceniczny oparty na idei tanga. Spektakl zaczyna się o godz. 19, a bilety w cenie 50 zł są oczywiście do nabycia w WDK-u oraz na stronie kupbilecik.pl – dodaje Mazurkiewicz.

Dla naszych czytelników mamy podwójną wejściówkę na to przestawienie. By ją zdobyć, wystarczy zadzwonić do naszej redakcji w czwartek (19 maja) punktualnie o godzinie 12 i poprosić o bilety na spektakl. Wygrywa osoba, która jako pierwsza się do nas dodzwoni. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here