Kupuj taniej z Chełmianką

Chełmski Klub Sportowy Chełmianka zainaugurował drugą edycję Programu Lojalnościowego „Kupuj taniej z Chełmianką”. Każdy, kto zaopatrzy się w kartę, będzie mógł skorzystać z rabatów, których udzielą partnerzy klubu, w tym przypadku firmy usługowe, a także sklepy z różnej branży z terenu Chełma.
Karta kosztuje 30 zł i jest ważna do końca 2017 rok. Dzięki niej można zrobić zakupy np. w sklepie odzieżowym „Lavard”, „Cross Jeans”, „Lulu”, „Cotton Club”, czy „Lola” i uzyskać 10-procentowy rabat! To nie wszystko. Karta pozwala na 100-złotowy rabat w Ośrodku Szkolenia Kierowców „Silver”. Mało tego, mając kartę, w restauracji „Gęsie Sprawki” dostaniemy aż 20 procent rabatu, a kwiaty w kwiaciarni „Małgońka” kupimy o 10 proc. taniej! Rabat dostaniemy również w Fabryce Sportu a także w siłowni „Sylwetka”. W obu przypadkach od miesięcznego karnetu zostanie odliczone 10 zł. Pięcioprocentowy upust otrzymamy też od firmy Akumulatory Matwiejczuk, mieszczącej się przy ul. Jaworskiego. Taniej wymienimy również opony w firmie „Midex” w Brzeźnie. Karta przewiduje też rabat dla miłośników wędkarstwa. W sklepie „Wodnik” wszystkie akcesoria i sprzęt z kartą „Kupuj taniej z Chełmianką” dostaniemy z 15-procentowym upustem. Rabat otrzymamy też w sklepie „Domosfera” przy ul. 11 Listopada, a także w studio fotograficznym „Agfa” przy ul. Lwowskiej 8 i w kantorze wymiany walut „Europa”, mieszczącym się również na chełmskim deptaku. Tańsze zakupy z kartą klubu zrobimy także w Salonach Meblowych „Skorek” przy ul. Podgórze i ul. Starościńskiej. Rabat dostaniemy również w Składnicy Sportowej.
– Gorąco zachęcam wszystkich chełmian do zakupu karty lojalnościowej – mówi Grzegorz Gardziński, prezes Chełmianki. – Karta daje całe mnóstwo korzyści. Jej koszt może zwrócić się już podczas jednych zakupów. Wystarczy np. kupić garnitur w „Lavardzie”, bądź zaprosić znajomych na dobrą kolację do „Gęsich Sprawek”. Lista naszych partnerów ciągle będzie rosła. Chcemy, aby karta była jak najbardziej atrakcyjna.
Wszystkie informacje na temat programu można znaleźć na www.chelmianka.pl w zakładce „Kupuj taniej z Chełmianką”. Tam znajduje się lista wszystkich partnerów, a także regulamin akcji, której patronuje „Nowy Tydzień”.(s)