Lublinianie pięć razy stawali na podium

Udanie w Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów w Koluchstyl, rozgrywanych w Warszawie, startowali reprezentanci lubelskiego Sokoła. Nasza czteroosobowa ekipa wywalczyła pięć medali!

Najlepiej z podopiecznych trenera Krzysztofa Boryca spisał się Adam Zawadzki, który wygrał rywalizację wśród juniorów w kat. 60 kg, a wśród seniorów w kat. 67 kg wywalczył brązowy medal.

Złoto wśród juniorów zdobyli także: Jakub Stolarski w kat. 80 kg i Paweł Puacz w kat. 90 kg (był piąty wśród seniorów w kat 83).

Medalowy dorobek Sokoła uzupełnił srebrny krążek seniorki Beaty Zawadzkiej w kat. 74 kg

W punktacji klubowej wśród juniorów drużyna ZTS Sokół Lublin zdobyła drugie miejsce.

Zawody w Warszawie były jedną z eliminacji do Mistrzostw Świata w Koluchstyl, które odbędą się we wrześniu w Mongolii. BAS